Twitter Takipçi Satın Almak Mümkün Mü?

Seçimlerin yaklaşmasıyla twitter kullanımı oldukça arttı diyebiliriz. Bu mecrada söz sahibi olmak isteyenler arkasına takipçilerini de almak istiyor. Peki “twitter takipçi satın almak” mümkün mü? Evet!

twitter takipçi

Geçtiğimiz yıllarda twitter takipçi satan birçok site ve firma vardı fakat 2018 itibariyle bu sitelerin sayısı bir hayli azaldı diyebiliriz. Sadece birkaç siteden şuan stabil olarak takipçi arttırmak mümkün. Bunun sebebine gelirsek, twitter’ın instagram karşısında popülerliğini yitirmesi olarak belirtebiliriz. Bir diğer konu ise twitter’ın robot hesaplara karşı olan sert tutumu ve api güncellemeleriyle takipçi gönderimini zorlaştırılması olaraktır.

Twitter Takipçi Satın Alma Fiyatları Nasıl Etkilendi?

2018 öncesinde twitter takipçi fiyatları 1000 adet 3-5 tl gibi olarak karşımıza çıkıyordu fakat 2018 itibariyle en uygun olan yabancı robot takipçiler dahi 1000 adet 20-30 tl gibi fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni ise twitter’ın takipçi gönderimini zorlaştırması, talebin azalması ve masrafın artması olarak değerlendirebiliriz.

Eskiden masraflı değilmiydi derseniz, tek sunucu ve tek ip ile api üzerinden cüzi miktarlarla takipçi gönderimi mümkündü. Fakat şuanda her bir hesap için ayrı bir ip adresi kiralamak gerekiyor ve doların da artmasıyla bunun takipçi hizmeti sağlayan kişiye masrafı tek hesap için aylık 6-7 tl gibi bir ücrete takabül ediyor.

Yani 1000 adet takipçi gönderebilecek bir hizmet sağlayan kişinin aylık masrafı ortalama olarak 6500 tl olarak belirtebiliriz. Miktar arttıkça masrafta doğal olarak artıyor. Bu nedenle twitter takipçi satın alma fiyatları yüksek bir artış gösterdi. Daha ucuza gönderenler ise aynı ipden işlem sağlıyor. Bunun sonucunda ise tüm hesaplar kapatılıyor ve takipçisiz kalınıyor. Bu nedenle stabil şekilde sağlayan güvenilir kaynaklardan twitter takipçi satın alınmalıdır.

Nereden Twitter Takipçi Satın Alınır?

Twitter takipçi satın alma konusunda siteler zaten bir bir kapandı. Eski sitelerden şuanda sadece instakip takipçi hizmeti sağlıyor diyebiliriz. Senelerdir aktif şekilde tüm sosyal medya platformları için takipçi, beğeni gönderimi sağlayan instakip’ten twitter takipçi arttırma konusunda da yardım alabilirsiniz.

Bazı dönemlerde twitter’dan kaynaklı sebeplerden dolayı takipçi gönderilememektedir. Bu konuda canlı destekten instakip yetkilileriyle iletişime geçin twitter takipçi satın alıp alınamayacağı konusunda ya da gönderim süresi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply