Youtube İzlenme Satın Al İşlemi Nasıl Olur?

Youtube izlenme satın almak isteyen birçok kişisel ya da işletme hesabı bulunmaktadır. Youtube her geçen gün popülerleşiyor özellikle ülkemizde Enes Batur gibi kişiler bu platformu etkili şekilde kullanarak popülerleşip gelir elde etmektedirler. Bunu gören kişiler ise hemen yeni video fikirleriyle hareket edip youtube kanalına göndermeye başlıyor.

youtube izlenme satın al

Peki Youtube İzlenme Satın Alma Nasıl Oluyor?

Youtube izlenme satın aldığınızda örnek olarak 1000 adet izlenme için 20 tl gibi bir tutar ödersiniz. Fakat bu demek değildir ki 1000 adet farklı gerçek internet kullanıcısı bilgisayar başına oturup sizin videonuzu izleyecek. Genellikle robot kullanıcılar ya da reklamlar gibi yöntemler kullanılaran youtube izlenme arttırılmaktadır.

Bu durumda o zaman ne anlamı var derseniz. Eğer yeni bir youtubersanız attığınız videolar çok dikkat çekici bir başlığa ya da açıklamaya sahip değilse izlenmesi çok az olacaktır. Fakat güncel bir olay ya da konu hakkında başkaları video atmadan bir video çekip atarsanız insanlar aradığında yukarılarda çıkacağından izlenme sayımız artacaktır. Fakat böyle bir konu değilde sıradan bir video çektiyseniz ilk etapta aboneniz olmadığından izlenme satın alarak sanki popüler bir videoymuş gibi gösterebilirsiniz. Bu durumda üst sıralara çıkma ihtimali artabilir. Daha fazla izlenme olan videolara insanlar kolayca tıklayabilmektedir.

Nereden Youtube İzlenme Satın Alınır?

Youtube izlenme satın alabileceğiniz birçok site vardır fakat bazıları hüsranla sonuçlanmaktadır. Bu nedenle bildiğimiz güvendiğimiz ve eski bir siteden satın almakta fayda var. Çünkü youtube hesabınızı kapatabilir ya da videonuzu silebilir. Ayrıca birden tüm izlenmeniz silinebilir ve abonelerimize rezil olabiliriz.

Instagram takipçi, beğeni gibi konularda uzman olan instakip sitesin aynı zamanda youtube izlenme satın alabileceğiniz güvenilir sitelerden biridir. Siz de buraya tıklayarak instakip’in youtube izlenme satın al paketlerine göz atabilir ve size uygun olanı seçip güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Leave a Reply