Twitter Takipçi Satın Al

twitter

Son zamanların popüler sosyal medya sitelerinden biri olan twitterda sizde popüler bir profile sahip olmak istiyorsanız. Paylaştığınız tweetlerin, binlerce kişi tarafın görülüp, paylaşılmasını istiyorsanız, bu şekilde bir profile sahip olmanız uzun zaman alabilir. Her ne kadar toplumun ilgisini çekebilecek tweet paylaşımlar yapsanızda, hitap ettiğiniz kitle ilk etapta az bir topluluk olduğundan, profiliniz dilediğiniz hızda büyümeyecektir.

Twitter takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız, popüler hastaglar kullanarak paylaşım yapabilirsiniz, fakat çok fazla paylaşım yaptığınızda profiliniz twitter tarafından suspend’lenebilir. Bu da demek oluyorki, profiliniz twitter tarafından spam yaptığınız gerekçesiyle kapatılabilir.

Bir diğer takipçi arttırma yöntemi ise, çeşitli twitter uygulamalarına girmek. Bu uygulamalarda, siz başkalarını takip edersiniz, kredi kazanıp, bu kredilerle profilinize takipçi sağlayabilirsiniz. Fakat bu uygulamalarda istemediğiniz kişileri takip etmek zorunda kalmaktasınız, ayrıca reklam tweetleri profilinizden gönderilmektir. Bu tarz uygulamalar twitter tarafından kabul edilmemektedir, ve farkedildiği an uygulamadaki kullanıcıların hesapları kapatılmaktadır.

En sağlıklı ve en hızlı şekilde twitter takipçi arttırma yöntemi, twitter takipçi satın almaktır. Hitap ettiğiniz kitleye göre dilerseniz, yabancı takipçi dilerseniz, Türk takipçi; takipçi sayınızın azalmamasını istiyorsanız bot takipçi satın alabilirsiniz.

One Response

  1. Ceren
    Ceren at · · Reply

    Selamlar,

    http://takipci.com.tr/twitter/ bu adresten satın alabilirsiniz. Gerçek Türk aktif twitter takipçileri gönderilmektedir. Bu nedenle azalma olabiliyor. Canlı destekten yazarsanız telafi gönderilmektedir.

Leave a Reply