Instagram Takipçi Satın Al

instagram takipçi

Son zamanların en gözde platformlarından biri olan instagramda, sizinde bir profiliniz var ve takipçi sayınızın az olduğunu mu düşünüyorsunuz.

Sizde instagram takipçisi satın alıp, eğer kişisel bir profiliniz varsa hemen popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Eğer, kurumsal bir instagram profiliniz varsa, hem popülerliğinizi hem marka bilinirliğinizi, satışları ve en önemlisi toplumun güvenini takipçi satın alarak arttırabilirsiniz.

Genellikle, instagram üzerinden satış yapan kişilerin tercih ettiği instagram takipçi satın alma, son günlerde instagram güncellemeleri nedeniyle yapılamamaktadır. Çok az takipçi sitesi, instagram güncellemesinin çözümünü bulup, takipçi gönderimi yapabilmektedir. Ortalama instagram takipçi fiyatları, 1000 adet takipçi 20 tl şeklindedir.

Biz size, 7 gün 24 saat mail ve canlı destek hizmeti sunan, sadece instagram takipçi gönderimi hizmeti veren instakip’i tavsiye ediyoruz. Eğer sizde instagram profiliniz için, en uygun fiyata ve en kaliteli takipçileri satın almak istiyorsanız instakip ile ileşime geçebilirsiniz.

Siteye giriş için : instakip.com

Leave a Reply