Instagramda Takipçi Arttırma 2018

Instagram hesabında belirli bir sayı hedefleyen kişiler ilk etapta takibe takip gibi yollar deniyor. Sonrasında, 2018 itibariyle instagramda takipçi arttırmanın diğer yollarınının ne olduğunu da araştırmaya koyuluyor. Haydi hep birlikte instagramda takipçi arttırma 2018 yılında hangi yöntemlerle yapılır sırasıyla çalışan çalışmayan yöntemleri sizinle paylaşalım.

instagram takipçi arttırma 2018

Instagram Takipçi Arttırma Hilesiz

Hilesiz takipçi arttırma yöntemleri aslında instagramı doğru kullanmayla beraber organik şekilde takipçi arttırmak diyebiliriz. Tüm sayfa çeşitleri için farklı hilesiz takipçi arttırma yolları vardır. Ticari bir hesabınız varsa ve instagramdan ürün satıyorsanız, benzer içerikli satış yapan sayfaların takipçilerini takip ederek hilesiz şekilde instagram takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Eğer belirli bir lokasyona hitap eden bir profiliniz varsa, örneğin İzmir’de bir kafeniz mevcutsa civardaki kafelerin ya da diğer yerlerin takipçilerini aynı şekilde takip edebilirsiniz.

Ancak kişisel bir profiliniz varsa bu şekilde takipçi arttırmanız biraz zor. Yine ortak futbol takımı, müzik grupları gibi ortak ilgi alanlarına sahip kişileri takip ederek geri dönüş alabilirsiniz.

Instagram Takipçi Arttırma Hilesi

Instagram 1000 takipçi arttırma hilesi, uygulaması ve bunlara benzer yerlere kullanıcı adı şifrenizle kesinlikle girmeyiniz. Direkt olarak şifreniz bu sistemlerin yetkililerine gitmekte. Bu hilelere giriş yaptığınızda istemediğiniz kişileri bilginiz dışında takip eder, beğenir ve yorum yaparsınız. Yorum yaptığınız kişi ya da fotoğraf kişilerin değerlerine hakaret eden bir fotoğraf olabilir. Yani kısacası instagram takipçi arttırma hilesi kullanıp başınıza büyük bir iş alabilirsiniz.

Instagram Takipçi Arttırma Programı PC & Iphone

PC için takipçi arttırma programı gibi birşey yok sadece makrolar var otomatik takip eden onlarda çok gerekli programlar değil. Otomatik olarak agresif işlem sağlayıp instagram profilinizin kapatılmasına neden olabiliyorlar. Instagramda dakikada 5-6 kişi takip edebilirsiniz, günlük ise 500’ün üzerine çıkmamakta yarar var. Iphone da ise androiddeki gibi instagram takipçi arttırma hileleri bulamazsınız, çünkü appstore bu tarz programların kişisel verilere saygılı olmadığının farkında ve izin vermiyor.

Instagramda takipçi arttırma yöntemleri 2018 itibariyle bunlardan ibaret diyebiliriz. Eğer sizin de bildiğiniz ve bizimle paylaşmak istediğiniz bir takipçi arttırma yöntemi varsa yorum yapmaktan çekinmeyiniz.

 

Leave a Reply