Instagram 1k Takipçi Hilesi 2019

En popüler sosyal medya uygulaması şu an için instagram’dır. Herkes takipçi sayısını arttırıp paylaştıkları daha fazla kişi tarafından görülsün istemektedir. Bu yazımızda Instagram 1k takipçi hilesi 2019 yılında nasıl yapılıyor konusu sizlerle paylaştık.

instagram 1k takipçi hilesi

Öncelikle herhangi bir arama motoruna instagram takipçi hilesi yazıp aradığımızda karşımıza birçok aynı altyapıya sahip site çıkmaktadır. Bu sitelerin bazılarından takipçi kasabilmemiz mümkündür ancak büyük bir çoğunluğu hiç bir işe yaramamaktadır.

Instagram 1k Takipçi Hilesi Siteleri

Arkadaşlar şimdi kimse size bedavadan 1000 adet takipçi vermez. Çünkü piyasada 20 tl gibi fiyatlara satılıyor bu miktarda takipçiler. Ne yapıyolarlar peki nasıl takipçi kasabilirim derseniz 1k takipçi hilesi yapabileceğiniz siteler var. Ancak bu siteler güvenli değildir. Neden derseniz giriş kısımları sanki instagram uygulamasıymış gibi gözükün ancak aldatıcı sayfalardır. Zaten herhangi bir antivirüs programı kullanıyorsanız ve güncelse bu sayfalarda size uyarı verir.

Nasıl takipçi arttırıyor bu siteler derseniz, sizin profilinizin bilgileri sitenin yöneticisine gidiyor. Bazılarında gerçekten takipçi geliyor, çünkü şifresini veren diğer kişilerin hesabına girip sizi takip etmesi sağlanıyor. Ancak bu kişiler bilinçli olarak sizi takip etmiyorlar. İstekleri dışında bu işlemler yapılıyor.

Siz de bu sitelere giriş yaparsanız hesabınız çalınabilir ya da istemediğiniz kişileri takip edip beğenebilirsiniz. Ancak daha güvenli takipçi hilesi siteleri de vardır. Onlardan da bahsedelim.

Şifresiz Takipçi Hilesi Siteleri

Şifresiz takipçi hilesi siteleri instagram hesabınız için çok daha güvenlidir. Nedir bunlar derseniz, şu şekilde işliyor bunların sistemleri. Şimdi siz 10 kişiyi takip ediyorsunuz sitenin size gösterdiği ve belirli bir puan kazanıyorsunuz. Daha sonra bu kazandığınız puanı diğer kullanıcıların sizi takip etmesi için kullanabiliyorsunuz.

instagram şifresiz 1k takipçi hilesi 2019

Bu şifresiz takipçi hilesi siteleri sizden kullanıcı adınızı ve şifrenizi istemez. Sadece takip edip etmediğinizi anlayabilmeniz için kullanıcı adınızı sorarlar. Ancak bu sitelerden kazanacağınız takipçiler genellikle çok kalitesizdir. Çünkü üyeler genellikle yan hesaplarıyla puan kasıp ana hesaplarının takipçilerini arttırmak istiyorlar. Hal böyle olunca herkesin takipçileri çok kalitesiz oluyor.

Bu siteler hangileridir derseniz, addmefast ve like4like gibi sitelerdir. Şifresiz instagram takipçi hilesi sitelerinde yorum ve beğeni sayınızı da arttırabilirsiniz. Ayrıca twitter, facebook gibi diğer sosyal medya hesaplarınız için de hileler mevcuttur.

Bu yazımızda size Instagram 1k Takipçi Hilesi 2019 yılında en kolay şekilde nasıl yapılırın yanı sıra güvenli şifresiz hile sitelerini de paylaştık. Sormak veya eklemek istedikleriniz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

2 Responses

  1. emre
    emre at · · Reply

    1k takipçiyi kim bulmuşta bize yollasın. Bana son zamanlarda 100 takipçi hilesi bile yeter. Şifresiz olursa da süper olur.

  2. doruk
    doruk at · · Reply

    100 takipçi gönderebilir misiniz acaba ücretsiz bana da? Giriş yapmak istemiyorum bu tarz hile gibi şeylere.

Leave a Reply