Beğendiğiniz Gönderiler Şimdi Hikayenizde

Instagram’ın yeniliklerle dolu dünyasında geçtiğimiz günlerde iOS sürüme sahip kullanıcılar için bir özellik daha eklenmişti. Bu özellik aracılığı ile iOS kullanıcısı bir kişi, kendi Instagram hesabının keşfet kısmında gördüğü herhangi bir gönderiyi Instagram’ın hikâye bölümünde paylaşabilir hale geldi. Geçtiğimiz tarihlerde gerçekleşsen bu gelişme, Android kullanıcılarını pek de sevindirmedi. Çünkü Instagram’ı gönderiyi hikâyede paylaşma özelliği sadece iOS sürümüne sahip olan kullanıcılar için özelleştirilmişti. Son çıkan haberlere göre artık bu özellik Android kullanıcılarına da uygulanmaya başladı.

instagram netflix

Hikâye paylaşma özelliğinin iOS kullanıcılarından sonra Android kullanıcıları ile de paylaşılması büyük sevinç yarattı. Bununla birlikte artık Android kullanıcıları da Instagram takipçi ya da beğeni satın al uygulamalarını kullanabilecek. Birbiri ardına gelen bu özelliklerin yankısı hala Instagram kullanıcıları tarafından konuşulmaya devam ediyor.

En özel uygulamalara sahip olan iOS kullanıcılarının yanı sıra, artık Android kullanıcıları da benzer uygulamaları kullanabiliyor. Özellikle Instagram ile alakalı olan bu özellik, kamuoyu tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Kendi keşfediniz de ya da başkasının profilinde gördüğünüz bir gönderiyi tek bir tık ile kendi hesabınızdaki özel hikayelerinizi yayınladığınız yerde takipçileriniz ile paylaşabiliyorsunuz. Bu kadar işlevsel bir özelliğe sahip olan Android kullanıcıları şimdi çok daha mutlu…

Instagram Hikayenizde Netflix Gönderileri Paylaşımı Aktif

Netflix’in, Instagram ile karşılıklı olarak yürüttüğü bir proje sonucunda, Instagram’ın hikâye paylaşma özelliğinin ne kadar aktif olduğu ve de bu aktif paylaşım platformuna artık Netflix’in de dâhil olacağı kararı çıktı. Kulislerde konuşulan bu gelişme öncelikle iOS kullanıcılarına, daha sonra da Android kullanıcılarına yansıdı. Böylece tüm Instagram profili sahipleri hoşlarına giden Netflix gönderilerini, kendileri direkt olarak hikayelerine atabilecekler. Güncel bir uygulama olan bu paylaşım hareketi sayesinde beğendiğiniz şeyleri anında, Netflix sayfasından alarak kendi sayfanızdan paylaşabileceksiniz. Bu uygulamaya katılmak için öncelikle Netflix sayfasına girerek, mobil sürümünü indirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında da beğendiğiniz gönderinin sağ alt kısmında bulunana içeriği paylaşma modülü üzerinden paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken bir diğer şey ise; kesinlikle Netflix uygulamanız ile Instagram’ınızı senkronize hale getirmeniz.

One Response

  1. nursel
    nursel at · · Reply

    Evet burdan önce Netflix’in yeni dizisi dark izleyen arkadaşlarım sağolsunlar. Tüm instagram hikayelerinden izlemiş olduk diziyi.

Leave a Reply