Instagram Takipçi

Sosyal medya sitelerinden biri olan Instagram hesabı için beğeni ve takipçi hizmeti sunan pek çok site bulunmaktadır. Ancak en iyi hizmeti sunan instakip.com sitesi kullanıcılarını memnun etmek için fazlası ile çalışmaktadır. Alınacak takipçileri en uygun fiyatlara satmaktadır. Kampanyalı olan fiyatlar ise; 500 Takipçi 13 TL, 1000 Takipçi 20 TL, 2000 Takipçi 40 TL, 5000 Takipçi 100 TL, 7000 Takipçi 140 TL’dir.
Verilen hizmetler de 5000 takipçinin altındaki siparişler en geç 6 saate kadar kullanıcıların eline ulaşmaktadır. 5000 ve 5000den fazla takipçi ya da beğeni siparişleri ise müşterilere 2-3 gün içerisinde ellerine ulaşmaktadır. Yapılacak hizmetlerde en önemli detay ise beğeni ya da takipçi alınacak hesaplarının açık olması yani profillerinin kapalı olmaması gerekmektedir. Kapalı profillere site çalışanları hizmet vermemektedir.

instagram takipçisi al
Beğeni ya da takipçi satın alırken profil sahiplerinden herhangi bir hesap şifresi istenmemektedir. Sadece profillerinin açık olması ve kullanıcı adlarını iletmeleri yeterli olacaktır. Alınacak takipçi ya da beğeni hizmeti, herhangi bir üçüncü kişi ile paylaşılmayacak, site ve kullanıcı arasında kalacaktır. Instagram takipçisi satın alırken, ödemeleri internet üzerinden kredi kartı ya da bankalar aracılığında EFT/havale yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Sitenin Akbank, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk, Finansbank ve Halkbank ile anlaşmaları bulunmaktadır. Kullanıcılar EFT/havale ya da kredi kartı ile uğraşmak istemezseniz ise de alacakları Paypal hesabı ile de ödemeleri gerçekleştirmektedir. Yapılan ödemeler site tarafından anında onaylanmaktadır. Onaylama işlemi tamamlandıktan sonra, fatura kullanıcının mail adresine anında gönderilmektedir.
Siparişiniz onaylandıktan sonra istediğiniz takipçi ya da beğeniler anında gönderilmektedir. Satın alabilmek için ister sitenin canlı destek hattından istenirse de mail adresine mail atarak Instagram takipçi ya da beğeni alabilmekte, varsa da sorularınızı sorabilmektesiniz.

Leave a Reply