Vine Takipçi, Beğeni ve Re-Vine

Merhabalar,

Son günlerin popüler uygulaması Vine’da popüler kişiler arasına girmek istiyorsanız. Sizde vine takipçi veya beğeni hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Vine takipçi ve beğeni dışında, revine hizmetimizde bulunmaktadır. Vine hizmetlerimizde, ödemeniz onaylandıktan hemen sonra işleminiz başlatılmakta, ve çok kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Minimum 100 adetten maksimum 500.000’e kadar vine takipçi, beğeni ve re-vine sağlayabilmekteyiz.

vine takipçi satın al
vine takipçi

500 adet vine takipçi/beğeni/re-vine fiyatımız : 20 tl

1000 adet vine takipçi/beğeni/re-vine fiyatımız : 30 tl

2000 adet vine takipçi/beğeni/re-vine fiyatımız : 60 tl

5000 adet vine takipçi/beğeni/re-vine fiyatımız : 150 tl

10000 adet vine takipçi/beğeni/re-vine fiyatımız : 300 tl

20000 adet vine takipçi/beğeni/re-vine fiyatımız : 700 tl

Dilediğiniz adette sipariş verebilmenizin yanısıra, daha yüksek miktarlarda da sipariş alabilmekteyiz. Aldığınız paketinizi dilediğiniz miktarlarda takipçi, revine ve beğeni olarak paylaştırabilmekteyiz. Sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek bölümünden aklınıza genel tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınızla, dilerseniz banka hesaplarımıza havale/eft yaparak ödeme yapabilirsiniz.

One Response

  1. Koray
    Koray at · · Reply

    Vine kalmadı artık. Ne günlerdi ama eğlenceli günlerdi. Birçok kişi bu uygulamadan meşhur olup güzel paralar kazandı. Bayram vesilesiyle nerede o ayrı bayramlar da diyelim. Bu yazıyı okuyan olursa bayramlarını kutlayalım.

Leave a Reply