Instragram Gramblr Uygulaması

instagram-12
Artık bilgisayarınızdaki resimleri kolaylıkla instagrama atabileceksiniz. Bunun için instagram gramblr uygulamasını kullanabilirsiniz. Gramblr uygulamasının en büyük artısı ücretsiz olması. Bu yüzden çok fazla kişi tarafından kullanılmakta. Masaüstü programıdır gramblr. Bu programı bilgisayarınıza indirdikten sonra artık doğrudan fotoğraflarınızı instagramda paylaşabileceksiniz. Artık sizi bilgisayarınızdan mobil cihazınıza, oradan da instagrama fotoğraf atmakla uğraştırmayacak, çok kullanışlı bir program gramblr.
Gramblrda paylaştığınız fotoğraf .jpg formatında olmalıdır başka formatta fotoğraf paylaşamıyorsunuz. Masaüstü gramblr uygulaması çeşitli sitelerde mevcut. Bir site belirleyip bu programı bilgisayarınıza kurmakla başlıyorsunuz önce işe. Bu programın bilgisayarların değişik sürümleriyle ve işletim sistemleriyle uyumlu olarak üretilmesi çok büyük bir avantaj. Windows xp, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, mac, osx, işletim sistemlerinden birine sahip bir bilgisayarınız varsa bunlara uygun verilen linklerden birinden indirmelisiniz instagram gramblr uygulamasını.
İşletim sistemi Windows 8 olan bir bilgisayarınız varsa bunun üzerinden kurulum uygulama işlemlerini anlatabilirim sizlere. Uygun bir linkten Windows 8 işletim sistemiyle uyumlu gramblr uygulamasını indirdiniz bilgisayarınıza. Bu program sıkıştırılmış bir şekilde, winrar şeklinde çıkacaktır karşınıza indiği zaman. Bu winrarı açtığınızda bir çok dosya olduğunu göreceksiniz içerisinde. Bunlardan gramblr installer.exe dosyasını seçerek üzerine iki kere tıklamanız gerekecektir. Ardından kurulum işlemi başlayacak. Kurulum işlemi sırasında değişik pencereler açılarak sizlerden bazı cevaplar istenecektir. Bu cevaplardan hep next olanı tıklayarak diyerek işleme devam ediniz.
Sonlara doğru lisans sorgulama ekranı gelecektir karşınıza. Genel olarak her yükleme işleminde karşımıza çıkan bu soruya yine her zaman olduğu gibi I accept the license diyerek bu sayfayı da geçtik. Son ekran geldiğinde ise install seçeneğini tıklayarak kurulumumuzu tamamlamış olduk.
Kurulum tamamlandı uygulamaya tıkladığınız an program çalışmaya başlayacaktır. Kullanıcı adı ve şifre isteyen kısma instagram kullanıcı adımızı ve instagram şifremizi yaparak giriş yapıyoruz. Artık uygulamaya giriş yaptınız. Şifre ve kullanıcı adını girip açtığınız sayfada photo ve yanında choose file ekranı çıkacak. Bir resim dosyası seçmelisiniz ve bu dosya ekranda da uyarılacağı üzere kesinlikle 650*650 px çözünürlükte, .jpg formatında, en fazla 500 kb boyutunda olmalıdır. Başka ölçülerde bir fotoğraf yükleyebilmeniz mümkün değildir. Ebatları uygun fotoğrafı seçtikten sonra upload diyerek fotoğrafınızı bilgisayarınızdan direk instagramınıza atmış oldunuz.

Leave a Reply