Instagram’a Bilgisayardan Video ve Fotoğraf Yükleme

Son günlerde en çok merak edilen konulardan birisi de instagrama bilgisayardan video yükleme ya da fotoğraf yükleme nasıl yapılır şeklinde diyebiliriz. Bu yazımızda size ihtiyacınız olanları ve nasıl yükleyebileceğinizi anlatıyoruz.

instagrama bilgisayardan video yükleme

Öncelikle bilgisayardan instagram’a web tarayıcılarla giriş yapılabiliyor fakat instagram’ın bir çok özelliği web görünümünde pasif olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle instagram’a fotoğraf ya da video yükleme yapabilmemiz için bilgisayarımıza instagram’ın uygulama arayüzüne erişebileceğimiz bir program kurmamız gerekiyor.

Instagram’a Bilgisayardan Video Yükleme

Sadece instagram’a video ya da resim yükleme seçeneği olan programlar mevcut fakat bunların arka planda nasıl işlemler yaptığını göremiyoruz. Bu nedenle güvenli bir program olan Bluestacks ile işlem yapmalıyız. Diğer programların bir çoğu çalışmıyor veya hesabımıza farklı şekilde bağlandığı için kapatılmasına neden olabiliyor.

Bluestacks kullanarak instagram’a bilgisayaradan video nasıl yüklenir https://instakip.com/instagrama-bilgisayardan-video-yukleme-nasil-yapilir/ bu yazıda oldukça detaylı ve adım adım şekilde anlatılmış. Siz de bu yazıyı takip ederek kolayca instagrama video ya da fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Web arayüzünde instagramda sadece avatar fotoğrafımızı değiştirebiliyoruz. Yine video yükleme gibi instagrama fotoğraf yükleyebilmemiz için de aynı şekilde ekstra programlara ihtiyacımız vardır. Siz de yukarıdaki linkte anlatımı yapılan program ile bilgisayarınızdan instagram’ı sanki telefon ya da tabletteymiş gibi kullanabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızdan instagram video ve fotoğraf yükleme yapabilirsiniz.

Leave a Reply