Instagram Takipçi Siteleri

 

instagram-20Sosyal medya ile her an, her saat ve her dakika iç içeyiz. Birçoğumuz sosyal medyada yazar, şair, aşık… Sosyal medyadaki en önemli sorun ise takipçi sayısıdır. Kim yüksek sayıda takipçiye sahip olmak istemez ki? Sizler de çok fazla takipçi sayısına sahip olmak ve kendinizi olabildiğince çok kişiye durmak istemez misiniz? Tüm bunları yaparken belli bir ücret ödemeniz gerekmez. Bunu listelerimizde yer alan ücretsiz sitelerinden takipçi sayınızı rahatlıkla arttırmanız mümkün.
Targetgrow.com: Fenomen olan sitelerden bir tanesidir. Kullanıcılar genelde yabancı bireylerdir. Ancak twitter ve ınstagram takipçi sayısı arttırma sağlar ve çok fazla kullanıcısı olan bir yöntemdir.
Paylaşım. Biz: Instagram’ın Türk takipçisi olan sitelerinden biridir. 50 kredisi var gözükse bile 7-8 takipçi anca arta ve hesabınıza fotoğraf beğenimi sağlayabilir.
Takipcitüneli.com: Daha yeni kurulmuş olan bir sistemdir. Instagram takipçi sayısı arttırma sitelerinden bir tanesidir. Her ne kadar 50 kredi verdiğini iddia etse bile ancak 4-5 takipçi sayısını sağlayabilmektedir.

İnstagram takipçi arttırma: Instagram’ın en fenomen sitelerinden bir tanesiydi. Bu site önemli iki adımdan oluşmaktaydı. Bir tanesi Instagram takipçisi arttırmak diğeri ise takipçi satışı gerçekleştiriyordu ama ne yazık ki 07.04.2015 tarihinde kapatıldı.
İnstatakipcim.tk: Instagram’da takipçi sayısı arttırma sektöründe hizmet gören ve Türk kullanıcılarının olduğu bir sitedir. 50 kredi vaad etse de en fazla 5-10 takipçi artışı olabilmektedir. Like yaptırımı mümkündür.
İnstagress.com: Dünya üzerinde instagram’ın ileri gelen takipçi sistemlerinden birisidir. Fotoğrafların beğenilmesi gibi seçenekleri mevcuttur. Her geçen gün takipçi sayısının arttırılması sağlanır.
Likeall: Türkiye’nin en popüler Instagram takipçi arttırma fenomenlerden bir tanesidir. Bu Instagram takipçi artırma sitesi addmefast mantığı ile aynı çalışmakta olan yabancı bir sistemden oluşmaktadır.
Followgram: En profesyonel, en şık görünüme sahip olan ve en çok önerilen Instagram takipci arttırma sitesi olduğunu söyleyebiliriz. Bu site daha çok yabancı takipçi arttırmada sizlere yardımcı olacaktır.

Leave a Reply